DEZINFEKCIA KLIMATIZÁCIE A INTERIÉRU VÝKONNÝM GENERÁTOROM OZÓNU ničí pleseň-vírus-baktériu-roztoće bez chemikálií, odstráni zápach. Akcia od 10 €

Vážení zákazníci,

ponúkam čistenie a dezinfekciu ozónom. Čistenie zabezpečujem profesionálnym výkonným ozónovým generátorom, ktorý produkuje až 8000mg ozónu/hod. Spoľahlivo ničí až 99,9% baktérií, vírusov a plesní bez použitia chemikálií. Keďže ozón je plyn dostane sa aj na ťažko prístupné miesta. Vďaka silnej oxidácii likviduje aj všetky zápachy organického a anorganického pôvodu v interiéri vozidla napr. zafajčený alebo zatuchnutý interiér, zápachy vyvolané farbami, lakmi, plastmi a inými chemikáliami ale aj zápach po psíkoch prípadne iných zvieratách.


Možnosti použitia ozónovej dezinfekcie:

Auto: dezinfekcia klimatizácie (výparníka, ventilačného systému), dezinfekcia celého interiéru (stropné čalúnenie, koberce, rohože, sedadlá, poťahy a pod.)

Byt, dom: pri ozonizácií sa sterilizujú kompletné izby aj zariadenia, obsah skríň, posteľ je veľmi dôležitá, koberec atď. Odstraňujú sa baktérie, víry, plesne, huby, pachy z cigariet a domácich miláčikov atď.

Športové potreby: odstraňuje zápach a baktérie zo športových potrieb a oblečenia ktoré nie sú vhodné na časté pranie, napr.: prilby, chrániče, rukavice, obuv.

Cena od 10€  do 25€, štandardne je to 15€. Za Vaše zdravé a čisté  prostredie.

Čistenie auta trvá cca 15-25min   miestnosti 20-35min podľa veľkosti a doporučuje sa opakované čistenie po 14 dňoch ak auto alebo miestnosť nebola ešte čistená , potom 1 až 2 krát ročne.

Pri alergikoch aj 4 krát do roka!!!